Mr. M.P.L. Adriaansen

Mr. M.P.L. Adriaansen

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Formeel Bestuursrecht en Belastingrecht
Privaat- en Ondernemingsrecht
Bijzondere Heffingen
Scriptiebegeleiding

MasterCourse Financiele Planning

Contactgegevens
Tel: 010 408 1478
E-mail: madriaansen@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-23

Drs. J.E. van den Berg

Drs. J.E. van den Berg

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken

Fiscale Economie
Practicum Elementair Belastingrecht
Scriptiebegeleiding en -coordinator

MasterCourse Financiële Planning

Contactgegevens
Tel: 010 408 1807
E-mail: jevandenberg@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-23

Maaike Bruggeman

Maaike Bruggeman

Student assistente

Contactgegevens
Tel: 010 408 1470
E-mail: bruggeman@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-27

Astrid C.W. Hamers

Astrid C.W. Hamers

Office Manager

Contactgegevens
Telefoon: 010 408 1491
E-mail: hamers@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-25

Mr. T.C. Hoogwout

Mr. T.C. Hoogwout

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Formeel Bestuurs- en Belastingrecht
Successiewet
Integratie Fiscale Economie
Fiscale Economie
Scriptiebegeleiding

MasterCourse Financiele Planning

Contactgegevens
Tel: 010 408 1807
E-mail: hoogwout@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-23

M.D.C. Gomes Vale Viga Msc

M.D.C. Gomes Vale Viga Msc

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Master Indirecte Belastingen:
Fomele aspecten van de indirecte belastingen
Indirect Tax Assurance and Technology (coordinator)
Master Directe Belastingen:
Capita Selecta Europese BTW en andere indirecte belastingen
Bachelor Fiscale Economie:
Fiscale Economie – practica
Omzetbelasting
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1473
E-mail: gomesvaleviga@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-17

L.C. van Hulten MSc

L.C. van Hulten MSc

Wetenschappelijk Medewerkster

Docente van de vakken
Fiscale Economie – practica
Internationaal en Europees Belastingrecht – basis
Vennootschapsbelasting – practica
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1355
E-mail: vanhulten@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-21

Remco Ibelings

Remco Ibelings

Student assistent

Contactgegevens
Tel: 010 408 1470
E-mail: ibelings@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-27

Prof. dr. P. Kavelaars

Prof. dr. P. Kavelaars

Wetenschappelijk directeur / Hoogleraar

Docent van de vakken
Fiscale Economie
Inkomstenbelasting A
Werkcollege Multionationale Onderneming
Internationaal Belastingrecht
Europees Belastingrecht
Europees en Internationaal Belastingrecht – Basis
Capita Selecta Europees en Internationaal Belastingrecht
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens

Tel: 010 408 1482
E-mail: kavelaars@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-33

Angelique Lieverst

Angelique Lieverst

Secretaresse

Contactgegevens
Telefoon: 010 408 1486
E-mail: lieverst@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-25

Drs. P.C.J. Oerlemans

Drs. P.C.J. Oerlemans

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Omzetbelasting
Werkcollege Midden en Klein Bedrijf
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1474
E-mail: oerlemans@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-15

Mr. R.B.N. van Ovost

Mr. R.B.N. van Ovost

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Fiscale Economie
Fiscaal Ondernemerschap (minor Ondernemen en Belastingen)
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 2592
E-mail: vanovost@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-21

Drs. M.T.E. Robben

Drs. M.T.E. Robben

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Integratie Fiscale Economie
Belasting op Onroerende Zaken
Fiscaal Concernrecht (minor Ondernemen en Belastingen)
Fiscaal Concernrecht (Controllers opleiding)
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1473
E-mail: robben@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-17

Drs. M.H.M. Smeets

Drs. M.H.M. Smeets

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Fiscale Economie
Inkomstenbelasting B
Werkcollege Midden- en Kleinbedrijf
Integratie Fiscale Economie
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 2805
E-mail: msmeets@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-19

R. Tichelaar MFP AA

R. Tichelaar MFP AA

Administrateur

Contactgegevens
Tel: 010 408 1491
E-mail: tichelaar@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-25

Drs. C. Taia Boneco

Drs. C. Taia Boneco

Statutair directeur

Contactgegevens
Tel: 010 408 1491
E-mail: celia.taiaboneco@eur.nl
Kamernr: H 13-25

Dr. Y.M. Tigelaar-Klootwijk

Dr. Y.M. Tigelaar-Klootwijk

Wetenschappelijk Medewerkster

Docente van de vakken
Inkomstenbelasting C
Werkcollege Midden- en Kleinbedrijf
Integratie Fiscale Economie
Fiscale Economie
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 2747
E-mail: tigelaar@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-19

Mr. Y. Vink

Mr. Y. Vink

Wetenschappelijk Medewerkster

Docente van de vakken

Vennootschapsbelasting
Internationaal en Europees Belastingrecht
Werkcollege Multinationale Ondernemingen
Fiscale Economie
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1485
E-mail: mailto:vink@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-31

Dr. F.M. Werger

Dr. F.M. Werger

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Inkomstenbelasting A
Fiscale Economie
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1474
E-mail: werger@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-15

Drs. C. van Wijk

Drs. C. van Wijk

Wetenschappelijk Medewerkster

Docente van de vakken
Fiscale Economie –  practica
Inkomstenbelasting A
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1481
E-mail: wijk@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-31

Dr. R.N.F. Zuidgeest

Dr. R.N.F. Zuidgeest

Wetenschappelijk Medewerker

Docent van de vakken
Werkcollege Multinationale Onderneming
Omzetbelasting
Scriptiebegeleiding

Contactgegevens
Tel: 010 408 1485
E-mail: r.n.f.zuidgeest@ese.eur.nl
Kamernr: H 13-31